Sentinelle Ville Bank Lelong House Auction Date 26-May-26
Taman Bukit Minyak Utama, Bukit Mertajam, Penang
RM 880,000
5
BT
5
BM
2,885
kps (tanah)
RM 305.03
PSF (tanah)
Tentang hartanah ini
Bank lelong House Bank Auction Property / Auction Date -26-May-26
BANK LELONG
Triple Storey Semi Detached Cluster House
Auction Price : RM 880,000.00
Auction Date : -26-May-26
Land Area : 2,885 sq.ft
Address : No. 2A, Jalan Sentri 2, Vila Sentri, 14000 Bukit Mertajam, Penang
* Kindly take note of the following :
- There is no inside viewing of auction properties
- Bidders are to do a self-survey from outside
- Every auction is an { as is where basis is } deal
- Prepare a 10% deposit based on the Auction Reserved Price
Triple Storey Semi Detached Cluster House
Auction Price : RM 880,000.00
Auction Date : -26-May-26
Land Area : 2,885 sq.ft
* Kindly take note of the following :
- There is no inside viewing of auction properties
- Bidders are to do a self-survey from outside
- Every auction is an { as is where basis is } deal
- Prepare a 10% deposit based on the Auction Reserved Price
Kemudahan
Security guard
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Bukit Minyak Utama, Bukit Mertajam dijual pada harga RM 880,000.
Tidak.
Taman Bukit Minyak Utama, Bukit Mertajam, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,690 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Bukit Minyak Utama
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut