Seri Alam Seris Alams
The Country Residency, Seri Alam, Bandar Seri Alam, Masai, Johor
RM 1,215,000
16,200
kps
RM 75.00
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
The Country Residency Bungalow Land Intermediate Lot Flat Land
Bungalow land in Seri Alam , 地形美,價钱又便宜,快快来,开单拿钱过肥年
The Country Residency
Prime Freehold Bungalow Lots
Zone 2 Zone 2 Zone 2
Land size: 16,200sqft
Freehold
International lot
Intermediate unit
Flat land
Selling : rm75psf
16,200x75=1,215,000
===============
X co-broke unit !
X co-broke unit !
===============
Luis Lim (REN15586)
The Roof Realty Sdn Bhd
===============
We have many choice units for Rent/Sale , don’t hesitate to contact us to view more choice units!
Just whatsapp us your need will do! Thanks
The Country Residency
Prime Freehold Bungalow Lots
Zone 2 Zone 2 Zone 2
Land size: 16,200sqft
Freehold
International lot
Intermediate unit
Flat land
Selling : rm75psf
16,200x75=1,215,000
===============
X co-broke unit !
X co-broke unit !
===============
Luis Lim (REN15586)
The Roof Realty Sdn Bhd
===============
Just whatsapp us your need will do! Thanks
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Seri Alam, Masai dijual pada harga RM 1,215,000.
Tidak.
The Country Residency, Seri Alam, Bandar Seri Alam, Masai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,095 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Seri Alam