Setia Ecohill Ecomajestic Semenyih
Setia Ecohill Ecomajestic Semenyih, Semenyih, Selangor
RM 770,000
4
BT
4
BM
2,808
kps (tanah)
RM 274.22
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Setia Ecohill Semi D in Semenyih
Discover this stunning semi D located at Setia Ecohill, Semenyih.
Freehold
Non-bumi
5 Rooms
4 Bathrooms
Land: 2808 sq. ft (36x78)
BU: 2250 sqf
Selling Price: Asking RM800K
BELOW MARKET VALUE!!
Don’t let this opportunity slip away! Contact me today to arrange a viewing!!
Chris Choo
OI7 36I 6II8
( The Roof Realty )
Reg No: 2*****
Owners are encouraged to list with me and my TEAM. Thank you.
Freehold
Non-bumi
5 Rooms
4 Bathrooms
Land: 2808 sq. ft (36x78)
BU: 2250 sqf
Selling Price: Asking RM800K
BELOW MARKET VALUE!!
Chris Choo
OI7 36I 6II8
( The Roof Realty )
Reg No: 2*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Semenyih, Selangor dijual pada harga RM 770,000.
Tidak.
Setia Ecohill Ecomajestic Semenyih, Semenyih, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,229 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Semenyih
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Kluster Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi