Setia Tropika palmyra sanctuary
Setia Tropika, Johor Bahru, Johor
RM 1,390,000
5
BT
5
BM
2,602
kps (tanah)
RM 534.20
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
Setia Tropika double storey cluster 35x70 freehold gated Rm1.39m
*FULL LOAN美屋哪里找*
*5房5厕 35x70每间房有厕所不用抢*
*送Solar system & smart lock省钱又方便*
*Setia Tropika @ Palmyra Sanctuary*
*Double Storey Cluster House*
-TYPE: Calliandra
-Land Area : *35 x 70 sqft*
-Built Up : 2602 sqft
-5 Bedrooms 5 Bathrooms
-Facing North / Land West
-International Lot
-Freehold
-Individual Title
-24 hours Gated & Guarded : Rm180
-Brand New CCC on march 2025
-Solar system / Digital lock
*Selling Rm1.39m
*Bank Value Rm1.5m
(Nearby Kempas Utama, Kempas Indah, Impian Emas, EDL highway)
*5房5厕 35x70每间房有厕所不用抢*
*送Solar system & smart lock省钱又方便*
*Setia Tropika @ Palmyra Sanctuary*
*Double Storey Cluster House*
-TYPE: Calliandra
-Land Area : *35 x 70 sqft*
-Built Up : 2602 sqft
-5 Bedrooms 5 Bathrooms
-Facing North / Land West
-International Lot
-Freehold
-Individual Title
-24 hours Gated & Guarded : Rm180
-Brand New CCC on march 2025
-Solar system / Digital lock
*Selling Rm1.39m
*Bank Value Rm1.5m
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Setia Tropika, Johor Bahru dijual pada harga RM 1,390,000.
Tidak.
Setia Tropika, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,829 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Setia Tropika
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut