Setiawangsa Business Suites
Setiawangsa, Kuala Lumpur
RM 1,000,000
Lihat ke Tawaran2
BM
1,548
kps
RM 645.99
PSF
430 m (5 mins) from Setiawangsa

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Fully Furnished Corporate Office In Setiawangsa Business Suites
FOR SALE
REDUCE PRICE to RM1.0m
Type: Premium Business Suite
Location: Level 2 Setiawangsa Business Suite, KL
Status: Freehold
Size: 1,548 sq ft
Bath: 2
Furnish: fully-fitted as a corporate office
Security: 24 hours security ; multiple cctv sited
Lifts: provided
Suitable for:
- office
- training room
- studio
- store room
=============================================
Asking Price : RM1.1 mil > RM1.0 mil (nego)
=============================================
FOR MORE INFORMATIONS & VIEWING APPOINTMENT :
Danial Zaki
Qhomes Realty
0*****
REDUCE PRICE to RM1.0m
Type: Premium Business Suite
Location: Level 2 Setiawangsa Business Suite, KL
Status: Freehold
Size: 1,548 sq ft
Bath: 2
Furnish: fully-fitted as a corporate office
Security: 24 hours security ; multiple cctv sited
Lifts: provided
Suitable for:
- office
- training room
- studio
- store room
=============================================
Asking Price : RM1.1 mil > RM1.0 mil (nego)
=============================================
FOR MORE INFORMATIONS & VIEWING APPOINTMENT :
Danial Zaki
Qhomes Realty
0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Setiawangsa, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 1,000,000.
Tidak.
Setiawangsa, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 4,296 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Setiawangsa
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Pejabat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat