Shah Alam
Jalan Sungai Kandis, Shah Alam, Selangor
RM 15,386,000
Boleh dirunding8.83
ekar
RM 40.00
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Prime Agricultural Land With Residential Zoning Available @Shah Alam
WTS
Jalan Sungai Kandis, Shah Alam
Main Road Jalan Kebun, Kampung Jawa
Agriculture Land
Zoning Residential
Ready To Develop
-Land type: Agriculture
-2 LOTS TOTAL 8.83ACRE
-Lot 1545 - 5.85ac
-Lot 1568 - 2.98ac
384,634 sqft
-Freehold
Selling Price : RM15,386.000 (RM40/ sq ft)
Chloe Tan 0*****
Jalan Sungai Kandis, Shah Alam
Main Road Jalan Kebun, Kampung Jawa
Agriculture Land
Zoning Residential
Ready To Develop
-Land type: Agriculture
-2 LOTS TOTAL 8.83ACRE
-Lot 1545 - 5.85ac
-Lot 1568 - 2.98ac
384,634 sqft
-Freehold
Selling Price : RM15,386.000 (RM40/ sq ft)
Chloe Tan 0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Shah Alam, Selangor dijual pada harga RM 15,386,000.
Tidak.
Jalan Sungai Kandis, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 66,109 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Shah Alam
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Pertanian Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi