Simpang Pertang
Simpang Pertang, Negeri Sembilan
RM 11,524,000
Boleh dirunding26.8
ekar
RM 9.87
PSF

Gambar
Tentang hartanah ini
Simpang Pertang@Negeri Sembilan 26.8 Acres Agricultural Land(4 Titles)
For Sale 出售
Location 地点: Simpang Pertang, Negeri Sembilan
Property Type 房产类型: Agricultural Land 农业地 (Durian Plantation 榴莲园)
Land Size 地段面积: 26.8 Acres
Title 地契数量: 4 Titles (Can be sold in sections 可分开出售)
Tenure 地契类型: Freehold (Intermediate)
Accessibility 可达性: Beside Main Road 路边地,距离Simpang Pertang Town约4km
Electricity & Water 水电供应: Available 有水电
Irrigation System 灌溉系统: 30 horsepower water pump 30马力水泵
Plantation 种植情况:
Musang King 猫山王 15 years: 22 trees
Musang King 猫山王 9 years: 100 trees
Musang King 猫山王 5 years: 680 trees
Remarks 备注: Fenced land 已围篱,suitable for commercial development 适合商业发展(shop lots等)
Selling Price 售价: RM 430,000 / Acre (Nego)
Total Price 总价: RM 11,524,000
Call/WhatsApp
Kelly Wai 0*****
John 0*****
Location 地点: Simpang Pertang, Negeri Sembilan
Land Size 地段面积: 26.8 Acres
Title 地契数量: 4 Titles (Can be sold in sections 可分开出售)
Tenure 地契类型: Freehold (Intermediate)
Electricity & Water 水电供应: Available 有水电
Irrigation System 灌溉系统: 30 horsepower water pump 30马力水泵
Plantation 种植情况:
Musang King 猫山王 15 years: 22 trees
Musang King 猫山王 9 years: 100 trees
Musang King 猫山王 5 years: 680 trees
Selling Price 售价: RM 430,000 / Acre (Nego)
Total Price 总价: RM 11,524,000
Call/WhatsApp
Kelly Wai 0*****
John 0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Simpang Pertang, Negeri Sembilan dijual pada harga RM 11,524,000.
Tidak.
Simpang Pertang, Negeri Sembilan.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 49,515 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Simpang Pertang
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Pertanian Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi