Single Storey Terrace House Seksyen 24, Shah Alam
Seksyen 24, Shah Alam, Selangor
RM 580,000
Boleh dirunding5
BT
2
BM
1,980
kps (tanah)
RM 292.93
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Corner Lot Single Storey Terrace House Seksyen 24, Shah Alam.
Limited Unit | Single Storey Terrace - Corner Lot
3 Minit Jalan kaki ke Surau Al Raudah
2 Minit ke Shop Lot : Nasi Kak Wok, Speed Mart, pets Shop
5 Minit ke Petron Pump Station & McD
Details Property:
. Single Storey Terrace - Corner Lot
. Land Size : 1,980 sqft (33 x 60)
. Build Up : 1,300 sqft (Approx)
. 5 Bedrooms | 2 Bathroom
. Tenure: Leasehold - Bumi Lot
Accessibility:
- Federal Highway
- KESAS Highway
- LKSA Highway
SYUKOR KARNAINI
REN00199
PROTASA PROPERTIES SDN BHD
*Fiza Jabbar
3 Minit Jalan kaki ke Surau Al Raudah
2 Minit ke Shop Lot : Nasi Kak Wok, Speed Mart, pets Shop
5 Minit ke Petron Pump Station & McD
Details Property:
. Single Storey Terrace - Corner Lot
. Land Size : 1,980 sqft (33 x 60)
. Build Up : 1,300 sqft (Approx)
. 5 Bedrooms | 2 Bathroom
. Tenure: Leasehold - Bumi Lot
Accessibility:
- Federal Highway
- KESAS Highway
- LKSA Highway
SYUKOR KARNAINI
REN00199
PROTASA PROPERTIES SDN BHD
*Fiza Jabbar
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Shah Alam, Selangor dijual pada harga RM 580,000.
Tidak.
Seksyen 24, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,432 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Shah Alam
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 1 Tingkat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat