Single terrace house for sale at taman Molek
Taman Molek, Johor Bahru, Johor
RM 638,000
3
BT
2
BM
1,300
kps (tanah)
RM 491
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Single terrace house /3 bedroom /Taman Molek
For sale
• Address: Taman Molek
• Property Type: Single Storey Terrace House
• Bedroom/Bathroom: 3 Bedrooms, 2 Bathrooms
• Land Size: 20' x 65' (1,300 sqft)
• Tenure: Freehold
• Lot Type: Non-Bumi Lot
Asking Price : RM638k
For more information just WhatsApp
CK LEOW
Https:// www.w*****
• Address: Taman Molek
• Property Type: Single Storey Terrace House
• Bedroom/Bathroom: 3 Bedrooms, 2 Bathrooms
• Land Size: 20' x 65' (1,300 sqft)
• Tenure: Freehold
• Lot Type: Non-Bumi Lot
Asking Price : RM638k
For more information just WhatsApp
CK LEOW
Https:// www.w*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Molek, Johor Bahru dijual pada harga RM 638,000.
Tidak.
Taman Molek, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,675 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Molek
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 1 Tingkat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi