Skudai
No.20, Jalan Perak 1, Taman Sri Skudai, Skudai, Johor, Taman Sri Skudai, Skudai, Johor
RM 378,000
3
BT
2
BM
1,540
kps (tanah)
RM 245.45
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Bank Lelong : Taman Sri Skudai, Skudai, Johor
BANK LELONG :
No.20, Jalan Perak 1, Taman Sri Skudai, Skudai, Johor
1-storey terrace house
Land Size : 1540 sqft (22' x 70')
Freehold
Lelong Price : RM378k
Lelong Date : 22/6/2026
Follow address go see property OUTSIDE only.
Need to have 10% downpayment to prepare Bank Draft.
This is a BIDDING Auction. Whoever highest is the winner.
Call Lelong King 拍卖王 ~ LESLIE LOW O16 2O6 8O88
No.20, Jalan Perak 1, Taman Sri Skudai, Skudai, Johor
1-storey terrace house
Land Size : 1540 sqft (22' x 70')
Freehold
Lelong Price : RM378k
Lelong Date : 22/6/2026
Follow address go see property OUTSIDE only.
Need to have 10% downpayment to prepare Bank Draft.
This is a BIDDING Auction. Whoever highest is the winner.
Call Lelong King 拍卖王 ~ LESLIE LOW O16 2O6 8O88
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Sri Skudai, Skudai dijual pada harga RM 378,000.
Tidak.
No.20, Jalan Perak 1, Taman Sri Skudai, Skudai, Johor, Taman Sri Skudai, Skudai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,585 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Sri Skudai
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 1 Tingkat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat