SkyWorld Pearlmont
SkyWorld Pearlmont, Seberang Jaya, Penang
RM 320,000
3
BT
2
BM
900
kps
RM 355.56
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Low Maintenance Fee, Beside Sunway, Leak Proof 10 years
SKYWORLD PEARLMONT @ SEBERANG JAYA
- Freehold
- Residential Strata Title
- Build-up Size: 900 sqft
- 3 Bedrooms & 2 Bathrooms
- 1 to 2 car parks
- Target completion by 2029
- Near Sunway Carnival Mall
- Low Maintenance Fee @ RM0.18/PSF
- Leak proof warranty for 10 years
Please contact Darold Tan for more info
6*****
- Freehold
- Residential Strata Title
- Build-up Size: 900 sqft
- 3 Bedrooms & 2 Bathrooms
- 1 to 2 car parks
- Target completion by 2029
- Near Sunway Carnival Mall
- Low Maintenance Fee @ RM0.18/PSF
- Leak proof warranty for 10 years
Please contact Darold Tan for more info
6*****
Kemudahan bersama
Bbq
Dewan serbaguna
Gim luar
Jalur lebar yang dilindungi
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
SkyWorld Pearlmont
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Seberang Jaya, Penang dijual pada harga RM 320,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
SkyWorld Pearlmont, Seberang Jaya, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,374 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada Okt 2029.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Seberang Jaya
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Pangsapuri Untuk Dijual
Lebihkan PaparanPengangkutan awam terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi