SS 23 Taman Sea Petaling Jaya Freehold Landed House

Jalan SS23 SS24 SS 23 SS 24 Taman Megah, Petaling Jaya, Selangor

RM 1,680,000

Boleh dirunding

BT

5

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,760

kps (tanah)

auto-size-o

RM 954.55

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501389608
ruler-o
1,760 kps luas pelan lantai (22 ft x 80 ft)

Tentang hartanah ini

Well Kept Freehold Landed House

Location: SS 23, Taman Sea PJ
Property Type: 2 Storey, Freehold
️Bedrooms: 5
Bathrooms: 3
Built Up: 1760sqft (22x80)

Asking Price: Rm1.68m (nego)

VIEW TO BELIEVE!!

For More Info, Please Call/ Whatsapp
Helen 014-9.5.4 7685

【Own Your Home with Ease】
- Low down payment
- Full loan available (terms & conditions apply)
- EPF submission assistance
- Free stamp duty (for first-time or qualifying buyers)
- 100% refundable booking fee if loan not approved
- Professional loan & lawyer services included
[From choosing your home to getting the keys, we handle everything for you]

Owner have unit can contact me as well
Buy | Sell | Rent | Commercial | Undercon | Land

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Petaling Jaya, Selangor dijual pada harga RM 1,680,000.
Tidak.
Jalan SS23 SS24 SS 23 SS 24 Taman Megah, Petaling Jaya, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 7,045 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi