Subang Jaya
Subang Jaya, Selangor
RM 1,300,000
Boleh dirunding4,111
kps
RM 316
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Industrial Land Title in Subang Jaya - 4,111 sqft
For Sale: Subang Jaya Industrial Title at RM1.3 million
工业地出售 Subang Jaya
地点:Jalan Subang 4, Subang Jaya, Selangor
Industrial Park
售价:RM 1,300,000
地块信息:-Industrial Title:
面积:0.09英亩 / 382㎡ (4,111.85 sqft land size)
单价:RM 317/sq ft
产权:永久地契 Freehold land
这块Now Sale RM317 psf Subang Jaya land 工业地,
未来有机会到 Future will up to RM500 psf
交通便利:
5mis分钟到联邦大道 (Federal Highway)
8mis分钟到NKVE
10mis分钟到KESAS高速
临近Subang机场、USJ及Shah Alam
立即咨询 / WhatsApp:Joyce Ho – 0*****
#IndustrialParkIndustrialsubangjayalandforsale
工业地出售 Subang Jaya
地点:Jalan Subang 4, Subang Jaya, Selangor
Industrial Park
售价:RM 1,300,000
地块信息:-Industrial Title:
面积:0.09英亩 / 382㎡ (4,111.85 sqft land size)
单价:RM 317/sq ft
产权:永久地契 Freehold land
这块Now Sale RM317 psf Subang Jaya land 工业地,
未来有机会到 Future will up to RM500 psf
交通便利:
5mis分钟到联邦大道 (Federal Highway)
8mis分钟到NKVE
10mis分钟到KESAS高速
临近Subang机场、USJ及Shah Alam
立即咨询 / WhatsApp:Joyce Ho – 0*****
#IndustrialParkIndustrialsubangjayalandforsale
Kemudahan bersama
Tempat letak kereta berbumbung
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Subang Jaya, Selangor dijual pada harga RM 1,300,000.
Tidak.
Subang Jaya, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,585 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Subang Jaya
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Perindustrian Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi