Sungai Petani
Sungai Petani, Taman Mutiara, Sungai Petani, Kedah
RM 2,700,000
2
BM
13,000
kps (lantai)
RM 207.69
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
1.5 Storey Semi-D Factory / Warehouse for Sale @ Sungai Petani Kedah
New unit
1.5 Storey Semi-D Factory / Warehouse for SALE
@ Sungai Petani Kedah
Factory Details:
. Land Area : 13,000 sqft
. Built Up Area : 7000 sqft
. Electricity Power Supply : 150 Amp
. Ceiling Heights : 24ft
. Floor Loading : 1 Ton / m2
. Non Bumi Lot
. Freehold
. Non Bumi Lot
. Strategy Location
. OC Pass
@ Selling Price : RM 2,700,000
Please appointment for viewing
JeehJeeh Kaw 0*****
1.5 Storey Semi-D Factory / Warehouse for SALE
@ Sungai Petani Kedah
Factory Details:
. Land Area : 13,000 sqft
. Built Up Area : 7000 sqft
. Electricity Power Supply : 150 Amp
. Ceiling Heights : 24ft
. Floor Loading : 1 Ton / m2
. Non Bumi Lot
. Freehold
. Non Bumi Lot
. Strategy Location
. OC Pass
@ Selling Price : RM 2,700,000
Please appointment for viewing
JeehJeeh Kaw 0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Mutiara, Sungai Petani dijual pada harga RM 2,700,000.
Tidak.
Sungai Petani, Taman Mutiara, Sungai Petani, Kedah.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 11,601 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Mutiara
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi