Sungai Petani

No.965, Jalan Saujana 2/5, Bandar SP Saujana, Sungai Petani, Kedah, Bandar Sp Saujana, Sungai Petani, Kedah

RM 468,000

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

4,526

kps (tanah)

auto-size-o

RM 103.40

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501337997
ruler-o
4,526 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Bank Lelong Rumah Tepi (Corner) : Bandar Sp Saujana, Sungai Petani

Bank Auction ~ Rizab Melayu :

No.965, Jalan Saujana 2/5, Bandar SP Saujana, Sungai Petani, Kedah.

RUmah Tepi (Corner Lot) 2-Tingkat Teres
Keluasan Tanah : 4526 kaki persegi
Hakmilik Kekal (Freehold)

Harga Lelong : RM468k
Market Value : RM550k

Tarikh Lelong : 16/6/2026

Ikut alamat pergi tengok LUAR sahaja.
Perlukan sediakan wang pendahuluan 10% deposit.
Ini adalah Lelong bidaan, Siapa paling tinggi dan terakhir, siapa menang.

Call Lelong King ~ LESLIE LOW O16 2O6 8O88

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Sp Saujana, Sungai Petani dijual pada harga RM 468,000.
Tidak.
No.965, Jalan Saujana 2/5, Bandar SP Saujana, Sungai Petani, Kedah, Bandar Sp Saujana, Sungai Petani, Kedah.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,962 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi