Sungai Udang
No.38, Jalan TP 9, Taman Terendak Permai, Sungai Udang, Melaka, Taman Terendak Permai, Sungai Udang, Melaka
RM 186,000
3
BT
2
BM
1,540
kps (tanah)
RM 120.78
PSF (tanah)
Tentang hartanah ini
Lelong Bank: Taman Terendak Permai, Sungai Udang, Melaka
BANK LELONG :
No.38, Jalan TP 9, Taman Terendak Permai, Sungai Udang, Melaka.
1-storey terrace house
Land Size : 1540 sqft (22' x 70')
3 bedrooms, 2 bathrooms
Freehold
Lelong Price : RM186k
Market Value : RM230k
Lelong Date : 25/6/2026
Follow the address to view the property from the OUTSIDE only.
A 10% downpayment is required to prepare the Bank Draft.
This is a BIDDING Auction. The highest bidder will win.
Call Lelong King 拍卖王 ~ LESLIE LOW O16 2O6 8O88
1-storey terrace house
Land Size : 1540 sqft (22' x 70')
3 bedrooms, 2 bathrooms
Freehold
Lelong Price : RM186k
Market Value : RM230k
Lelong Date : 25/6/2026
A 10% downpayment is required to prepare the Bank Draft.
This is a BIDDING Auction. The highest bidder will win.
Call Lelong King 拍卖王 ~ LESLIE LOW O16 2O6 8O88
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Terendak Permai, Sungai Udang dijual pada harga RM 186,000.
Tidak.
No.38, Jalan TP 9, Taman Terendak Permai, Sungai Udang, Melaka, Taman Terendak Permai, Sungai Udang, Melaka.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 789 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Terendak Permai
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut