Superlink Double Storey SS18 Subang Jaya

Superlink Double Storey SS18 Subang Jaya, Subang Jaya, Selangor

RM 890,000

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,760

kps (tanah)

auto-size-o

RM 505.68

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501389972
ruler-o
1,530 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Superlink Double Storey SS18 Subang Jaya

FOR SALE :

HOT LOCATION Double Storey SS18 Subang Jaya

Subang Jaya, Selangor

Terrace, Two Storeys, Freehold, Non-Bumi Lot, Intermediate
Built-up Size : 1,530 sqft
Land Area : 1,760 sqft
4 Rooms
3 Bathrooms

Asking Price : RM 890,000

HOT LOCATION Double Storey SS18 Subang Jaya

=========================
→ ASKING PRICE: RM890,000
=========================

Property details:
Freehold, Open Lot
Land size: 1,760 Sqft
Built Up: 1,530 Sqft
4 bedrooms
3 bathrooms
Intermediate (2nd house from Corner)
More Parking Space
Facing direction: South
Renovated with Majlis Approval

Amenities:
- Walking distance to Surau Al-Hikmah
- Near LRT SS18 (10min walking distance)
- Sunway Pyramid
- Sunway Medical Centre
- Inti College
- Mydin Subang
- Surrounded by urban shop lots & eateries

Accessibility:
- NPE
- LDP
- KESAS
- Federal highway

Syazarina (REN 52184)
Tel: +6*****

Hisham Hashim (REN 53376)
Tel: +6*****

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Subang Jaya, Selangor dijual pada harga RM 890,000.
Tidak.
Superlink Double Storey SS18 Subang Jaya, Subang Jaya, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,732 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi