Taman Alam Megah, Seksyen 28, Seksyen 27, Shah Alam
Taman Alam Megah Sek 28, Seri Gombak, Sepang Jaya, Hulu Teris, Biyuku, Cul Tinggi, Merab, Mekoi, Lagong, Jenderam, Kelasa, Kampung Rajah, Taman Alam Megah, Shah Alam, Selangor
RM 590,000
Lihat ke Tawaran4
BT
2
BM
3,000
kps (tanah)
RM 196.67
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
End Unit Lot, Overlooking Field, Max Extended Taman Alam Megah Sek 28
>> END UNIT LOT
>> OVERLOOKING FIELD
>> MAX EXTENDED
============
1.5-Story House (End unit)
@ Taman Alam Megah, Seksyen 28, Shah Alam
[FOR SALE]
============
DETAILS:
- FREEHOLD
- NON BUMI
- LA: (24 + 16) x 75 sqft
- TOTAL Land: 3000 sqft
- BU: 1500 sqft
- 4 Rooms
- 2 Baths
- 2 Carparks
FEATURES:
∇ Front & Back Extend
∇ Overlook Field
=============
Please contact
Jason Ooi
0*****
REN36150
Jason Ooi for viewing
- I'VE MANY PUTRA HEIGHTS PROPERTY!
@878
>> OVERLOOKING FIELD
>> MAX EXTENDED
============
1.5-Story House (End unit)
@ Taman Alam Megah, Seksyen 28, Shah Alam
[FOR SALE]
============
DETAILS:
- FREEHOLD
- NON BUMI
- LA: (24 + 16) x 75 sqft
- TOTAL Land: 3000 sqft
- BU: 1500 sqft
- 4 Rooms
- 2 Baths
- 2 Carparks
FEATURES:
∇ Front & Back Extend
∇ Overlook Field
=============
Please contact
Jason Ooi
0*****
REN36150
Jason Ooi for viewing
- I'VE MANY PUTRA HEIGHTS PROPERTY!
@878
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Alam Megah, Shah Alam dijual pada harga RM 590,000.
Tidak.
Taman Alam Megah Sek 28, Seri Gombak, Sepang Jaya, Hulu Teris, Biyuku, Cul Tinggi, Merab, Mekoi, Lagong, Jenderam, Kelasa, Kampung Rajah, Taman Alam Megah, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,474 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Alam Megah
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut