Taman Bukit Kempas
Jalan Bukit Kempas, Taman Bukit Kempas, Tampoi, Johor
RM 398,000
Lihat ke Tawaran3
BT
2
BM
990
kps (tanah)
RM 402.02
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Tampoi , Taman Bukit Kempas
For Sale
Jalan Bukit Kempas 1/9 Taman Bukit Kempas 81200 Johor Bahru
20x 50
990 sqft
3bed 2bath
Fully refurbished
Freehold
Non bumi lot
Selling Rm 398k
Free Stainless steel entrance gate with auto gate system
Contact: 0*****
www.W*****
Jalan Bukit Kempas 1/9 Taman Bukit Kempas 81200 Johor Bahru
20x 50
990 sqft
3bed 2bath
Fully refurbished
Freehold
Non bumi lot
Selling Rm 398k
Free Stainless steel entrance gate with auto gate system
Contact: 0*****
www.W*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Bukit Kempas, Tampoi dijual pada harga RM 398,000.
Tidak.
Jalan Bukit Kempas, Taman Bukit Kempas, Tampoi, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,669 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Bukit Kempas
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 1 Tingkat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi