Taman Bukit Segar @ 4 Storey Shoplot For Sale
Jln BS9, Taman Bukit Segar, Cheras, Kuala Lumpur
RM 1,850,000
0
BM
5,600
kps
RM 330.36
PSF
720 m (9 mins) from Bandar Tun Hussein Onn

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Taman Bukit Segar @ 4-Storey Commercial Lot Available For Sale
Bandar Tasik Kesuma @ Cheras, Selangor
Now up for SALE!!
- 4 Storey Shoplot
- Land Area: 20 x 70
- Built-Up: 5,600sqft
- Leasehold
- Facing the Main Road
- Currently Tenanted
Asking Price: RM 1.85mil !!
For further details or to schedule a viewing, please feel free to contact us:
Chris Tye
0l7 2O9 97 33
A-c406
Now up for SALE!!
- 4 Storey Shoplot
- Land Area: 20 x 70
- Built-Up: 5,600sqft
- Leasehold
- Facing the Main Road
- Currently Tenanted
Asking Price: RM 1.85mil !!
Chris Tye
0l7 2O9 97 33
A-c406
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Bukit Segar, Cheras dijual pada harga RM 1,850,000.
Tidak.
Jln BS9, Taman Bukit Segar, Cheras, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 7,948 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Bukit Segar
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat