Taman Dagang

Taman Dagang, Ampang, Selangor

RM 1,200,000

BT

7

BT

BM

5

BM

kps (tanah)

3,400

kps (tanah)

auto-size-o

RM 353

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 3 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 10 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501203550
ruler-o
3,400 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

3 Storey Terrace House For Sale in Taman Dagang

[CORNER LOT] 3 Storey Terrace House located in Taman Dagang, Ampang Selangor

#nocoa #coa_Erman Raduan NAS #concierge

Selling Price: RM1,200,000

DETAILS:
• 3 Storey Terrace
• Leasehold Bumi Lot
• Land Area: 3400 sqft
• Individual Title
• 7 Bedrooms
• 5 Bathrooms
• 4 Balconies
• Fully Tiled
• Plaster Ceiling
• Fully Renovated (Renovation Cost ~RM700k)
• Renovation with Approval

NEARBY ACCESS:
• Jalan Ampang
• AKLEH
• MRR2
• DUKE Highway
• LRT Ampang Line (Ampang / Cempaka Station)
• KLCC (±15 minutes)

• The Campus Ampang
• Restaurants, banks, clinics, workshops, laundry & grocery stores in the vicinity

For inquiries, please contact:

Aizat | REN68795
013.585.1088
Landsworth Properties
coa_Erman Raduan NAS

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Dagang, Ampang dijual pada harga RM 1,200,000.
Tidak.
Taman Dagang, Ampang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,032 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi