Taman Damai Jaya
Jalan Aman, Taman Damai Jaya, Skudai, Johor
RM 306,000
3
BT
2
BM
775
kps (tanah)
RM 394.84
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Bank Lelong Below Market Value
FION CHEONG
BANK LELONG/AUCTION
+6*****
No. 4, Jalan Makmur 48, Taman Damai Jaya, 81300, Skudai, Johor
2 Storey Low Cost Terrace House
RM 306,000.00
RM340,000.00
Market value RM500,000
Rental RM2,000
Save RM190,000
Auction date : 23-Jun-26 (Tue)
Land Area : 775 sq.ft
Tenure : Freehold
有兴趣的可以信息 Fion Cheong
PM Fion Cheong for more information:
+6*****
BANK LELONG/AUCTION
+6*****
2 Storey Low Cost Terrace House
RM 306,000.00
RM340,000.00
Market value RM500,000
Rental RM2,000
Save RM190,000
Auction date : 23-Jun-26 (Tue)
Land Area : 775 sq.ft
Tenure : Freehold
有兴趣的可以信息 Fion Cheong
PM Fion Cheong for more information:
+6*****
Kemudahan bersama
Kedai serbaneka
Parkir
Taman permainan
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Taman Damai Jaya
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Damai Jaya, Skudai dijual pada harga RM 306,000.
Tidak.
Jalan Aman, Taman Damai Jaya, Skudai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,298 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2010.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Damai Jaya
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Lebihkan PaparanPengangkutan awam terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi