Taman Damai Utama
jalan du 4/9, Taman Damai Utama, Bandar Kinrara, Selangor
RM 932,000
5
BT
5
BM
1,647
kps (tanah)
RM 565.88
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Taman Damai Utama 3 sty house leasehold 1647sf rm932k 22jun26
59, Jalan DU 4/9, Taman Damai Utama (Kinrara Residence), 47180 Puchong, Selangor
3 Storey House
Land Area 1,647 sq.ft (22' x 75')
Leasehold
Reserve Price RM 932K
Market Price RM 1.2M
Reduced RM 268K (-22%)
Auction Date 22-Jun-26 (Mon)
#novalandjun26
Please contact:
O1O-278 9278
0*****
WhatsApp >
www.h*****
Telegram > novalandauction
www.h*****
Facebook > Novaland Realty
www.h*****
3 Storey House
Land Area 1,647 sq.ft (22' x 75')
Leasehold
Reserve Price RM 932K
Market Price RM 1.2M
Reduced RM 268K (-22%)
Auction Date 22-Jun-26 (Mon)
#novalandjun26
Please contact:
O1O-278 9278
0*****
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Damai Utama, Bandar Kinrara dijual pada harga RM 932,000.
Tidak.
jalan du 4/9, Taman Damai Utama, Bandar Kinrara, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,908 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Damai Utama
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 3 Tingkat Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi