Taman Daya Taman Daya Tamans Dayas
Johor Bahru, Johor
RM 3,500,000
3
BM
8,300
kps
RM 422
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
3 Storey Shop lot Corner unit
For Sale
Rare Corner Unit
Big Size Unit
Taman Daya Hot Area
Jln Sagu @ Taman Daya
3 Storey Shoplot
---FOR SALE---
- Corner Unit
- Land Size Ard 3100 Sqft
- Total Built Up Ard 8300 Sqft
- Freehold
- International
- Current Tenanted (租金低过市场租金,因为租客是从以前租到现在,长久顾客)
*不是Facing Main Road
Asking Selling: RM3.5mil
Please contact Venica now for viewing
Venica For
0*****
www.w*****
REN76479
Rare Corner Unit
Big Size Unit
Taman Daya Hot Area
Jln Sagu @ Taman Daya
3 Storey Shoplot
---FOR SALE---
- Corner Unit
- Land Size Ard 3100 Sqft
- Total Built Up Ard 8300 Sqft
- Freehold
- International
- Current Tenanted (租金低过市场租金,因为租客是从以前租到现在,长久顾客)
*不是Facing Main Road
Asking Selling: RM3.5mil
Please contact Venica now for viewing
Venica For
0*****
www.w*****
REN76479
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Johor Bahru, Johor dijual pada harga RM 3,500,000.
Tidak.
Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 15,038 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Johor Bahru
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi