Taman Desa Tebrau
Taman Desa Tebrau, Tebrau, Johor
RM 1,800,000
Boleh dirunding0
BM
4,300
kps
RM 418.60
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Desa Tebrau - 3 Storey Shop For Sale
Desa Tebrau - 3 Storey Shop For Sale
For Sale
️ *Tebrau Aeon 附近 3层楼店屋*Petronas Desa Tebrau那边的店, 保记云吞面同排️
*Jalan Harmonium @ Desa Tebrau*
3-Storey Shoplot
24 ft x 70 ft
build up : approx 4300sqft+
Facing East
Free Hold, International Lot
Selling Price *RM 1.8 mil*
Bv match
#DesaTebrau #Tebrau
xxx NO CO-BROKE UNIT xxx
.....................
欢迎来电/WhatsApp询问
Orange Koh +6*****
#REN32019
For Sale
️ *Tebrau Aeon 附近 3层楼店屋*Petronas Desa Tebrau那边的店, 保记云吞面同排️
*Jalan Harmonium @ Desa Tebrau*
3-Storey Shoplot
24 ft x 70 ft
build up : approx 4300sqft+
Facing East
Free Hold, International Lot
Selling Price *RM 1.8 mil*
Bv match
#DesaTebrau #Tebrau
xxx NO CO-BROKE UNIT xxx
.....................
欢迎来电/WhatsApp询问
Orange Koh +6*****
#REN32019
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Desa Tebrau, Tebrau dijual pada harga RM 1,800,000.
Tidak.
Taman Desa Tebrau, Tebrau, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 7,734 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Desa Tebrau
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual
Sekolah Terdekat