Taman Desiran Bayu,Puchong
Puchong, Selangor
RM 730,000
4+1
BT
4
BM
2,800
kps (tanah)
RM 260.71
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Tanah Luas Taman Desiran Bayu Puchong Semi-D Double Storey
[WTS]
REVISE HARGA from RM 770,000 to RM 730,000
Taman Desiran Bayu Puchong Semi-D Double Storey
** ADA 5 UNIT SEDERET UNTUK DIJUAL
VACANT LIKE NEW
BELOW MARKET
TANAH LUAS
========================
ASKING PRICE: RM 730,000 (NEGO)
MARKET VALUE: RM 900,000
========================
PROPERTY DETAILS:
========================
+ Leasehold
+ Malay Reserved
+ Land Area 40 x 70 (2800 sqft)
+ Built Up Approx 2200 sqft
+ 4+1 Bedrooms
+ 4 Bathrooms
+ Individual Title
+ Bare Unit Like New
FACILITIES:
========================
+ Gated Guarded
+ 24 Hours Security
+ Surau
+ Playground
+ Private Lake
Please contact:
0*****
ALIA REN43690
#FTH
REVISE HARGA from RM 770,000 to RM 730,000
Taman Desiran Bayu Puchong Semi-D Double Storey
** ADA 5 UNIT SEDERET UNTUK DIJUAL
VACANT LIKE NEW
BELOW MARKET
TANAH LUAS
========================
ASKING PRICE: RM 730,000 (NEGO)
MARKET VALUE: RM 900,000
========================
PROPERTY DETAILS:
========================
+ Leasehold
+ Malay Reserved
+ Land Area 40 x 70 (2800 sqft)
+ Built Up Approx 2200 sqft
+ 4+1 Bedrooms
+ 4 Bathrooms
+ Individual Title
+ Bare Unit Like New
FACILITIES:
========================
+ Gated Guarded
+ 24 Hours Security
+ Surau
+ Playground
+ Private Lake
Please contact:
0*****
ALIA REN43690
#FTH
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Puchong, Selangor dijual pada harga RM 730,000.
Tidak.
Puchong, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,061 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Puchong