Taman Esplanad

Jalan Jalil Perkas 7, Taman Esplanad, Bukit Jalil, Kuala Lumpur

RM 2,450,000

BT

5

BT

BM

4

BM

kps (tanah)

3,604

kps (tanah)

auto-size-o

RM 680

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 3 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 10 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501299926
ruler-o
4,000 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

3 Storey Endlot with Land, Gated Guarded, Freehold, 34x106sf

Taman Esplanad, Bukit Jalil, Freehold, 3 Storey Endlort 34x106sf

-3 Storey Endlot with Land
-Freehold
-Land 34x106sf=3604sf
-Build up 4000sf
-5 Room 4 Bathroom
-Facing South
-24 Hour Security

***********************
Asking 2.45 mil
***********************

www.h*****
www.h*****
www.h*****

Pls Call JY Wong 0*****
Pls Call JY Wong 0*****
Pls Call JY Wong 0*****

REN 19081
Vivahomes Realty Sdn Bhd (1102810-V)
No.25-3, Jalan PJU 5/20E, The Strand, Kota Damansara, 47810 Petaling Jaya, Selangor
Kemudahan
security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Esplanad, Bukit Jalil dijual pada harga RM 2,450,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan Jalil Perkas 7, Taman Esplanad, Bukit Jalil, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 10,274 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi