Taman Indahpura

Jalan Sena, Taman Indahpura, Kulai, Johor

RM 850,000

BT

4

BT

BM

2

BM

kps (tanah)

3,381

kps (tanah)

auto-size-o

RM 251.40

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 1.5 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501302234
ruler-o
3,381 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Johor Kulai Tmn Indahpura 1.5 Storey Terrace Corner Lot For Sale

PROPERTY DETAILS:
==============
- Jalan Sena, Taman Indahpura, Kulai, Johor
- Property Type: 1.5 Storey Terrace Corner Lot
- Land Size: 3,381 sqft
- 4 Beds + 2 Baths + Mezzanine Floor
- Non-Bumi, Freehold
- Fully Renovated
- Partial Furnished: Mattress,Aircond,Water heater,Wooden furniture,Kitchen fully equipped with hob and burner

AMMENITIES & ACCESSIBILITY:
======================
- 3km to Kulai Police Station
- 3km to Clinic Indahpura 24Hours
- 3km to Aeon Mall Kulai
- 20km to Kempas Toll North South Expy
- 22km to Outbound Kulai AH2/E2

==========
Asking Price: RM 850,000 (nego)

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Indahpura, Kulai dijual pada harga RM 850,000.
Tidak.
Jalan Sena, Taman Indahpura, Kulai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,564 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi