Taman Jinjang Baru, Kepong 2sty Link Factory For Sale
Jinjang, Kuala Lumpur
RM 1,380,000
0
BM
2,600
kps (lantai)
RM 530.77
PSF (lantai)
330 m (4 mins) from Sri Damansara Barat

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
For Sale: 2sty Link Factory in Taman Jinjang Baru, Kepong
Available for sale, this 2-story link factory is situated in Taman Jinjang Baru, Kepong.
- Leasehold
- 2sty Link Factory
- Land Area: 20x70
- Built Up: 2,600sqft
- Asking Price: RM1.38M
欢迎业主委托产业 / Owners Welcome To List
We specialize in commercial and industrial properties, and owners are invited to list their properties for sale or rent. 我们专注于商业与工业物业,欢迎业主委托出售或出租您的物业。(NN)
For more information and viewing arrangements,
Contact: Benjamin Lai 0_1_2_6_0_3_3_1_2_6
- Leasehold
- 2sty Link Factory
- Land Area: 20x70
- Built Up: 2,600sqft
- Asking Price: RM1.38M
欢迎业主委托产业 / Owners Welcome To List
For more information and viewing arrangements,
Contact: Benjamin Lai 0_1_2_6_0_3_3_1_2_6
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Jinjang, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 1,380,000.
Tidak.
Jinjang, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,929 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Jinjang
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi