Taman Johor Jaya(Endlot)
Taman Johor Jaya, Johor Bahru, Johor
RM 2,000,000
1
BM
6,700
kps (lantai)
RM 299
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Fully extended
[JB 好料推介] Johor Jaya 这种“大面子”排厂,真的买一间少一间!
最划算的地方在这里: 目前有租客稳稳收着 RM6,000 租金,但租约已经 Expired 了。这意味着如果你买来想自用,随时可以安排进场开工;想投资,这里是成熟区,完全不用担心租不出。
规格看这里:
地点: Taman Johor Jaya
售价: RM 2,000,000 (RM 2m)
建筑面积: 6,700 sqft (全扩建!)
电力: 100 Amp
地契: 永久地契 Freehold / Non-Bumi
Johor Jaya 的地段价值不用我多说,升值潜能就在那里。趁现在的价格还没再飙升,赶紧约我去看厂,我们当面聊!
M-Fighters
Angel Tan (019_732 3970) JB 商业地产专家 | 你的专业置业顾问 WhatsApp 咨询:
关注 M-Fighters FB 获取更多旺铺资讯
规格看这里:
地点: Taman Johor Jaya
售价: RM 2,000,000 (RM 2m)
建筑面积: 6,700 sqft (全扩建!)
电力: 100 Amp
地契: 永久地契 Freehold / Non-Bumi
Johor Jaya 的地段价值不用我多说,升值潜能就在那里。趁现在的价格还没再飙升,赶紧约我去看厂,我们当面聊!
M-Fighters
Angel Tan (019_732 3970) JB 商业地产专家 | 你的专业置业顾问 WhatsApp 咨询:
关注 M-Fighters FB 获取更多旺铺资讯
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Johor Jaya, Johor Bahru dijual pada harga RM 2,000,000.
Tidak.
Taman Johor Jaya, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 8,593 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Johor Jaya
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi