Taman Johor Jaya
Taman Johor Jaya . Taman Johor Jaya . Taman Johor Jaya . Taman Johor Jaya . Taman Johor Jaya ., Taman Johor Jaya, Johor Bahru, Johor
RM 1,850,000
Boleh dirunding1
BM
5,760
kps
RM 321
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
3 Storey Shoplot Johor Jaya Ros Merah Facing Main Road For Sale
Located at Jalan Ros Merah 2/10, Taman Johor Jaya, 81100 Johor Bahru, Johor, this 3-storey shoplot is an excellent investment opportunity.
- Land area of 24 × 80 sqft
- Built-up area of 5760 sqft
- Intermediate lot
- Non Bumi lot
- Freehold status
- Unobstructed view
- Directly facing the main road
- Currently tenanted with a rental income of RM 6300
Asking price is RM 1.85 million, which matches bank valuation.
For further details or to schedule a viewing, please contact +6***** Benjamin Ong REN 55562 | THE ROOF REALTY.
- Land area of 24 × 80 sqft
- Built-up area of 5760 sqft
- Intermediate lot
- Non Bumi lot
- Freehold status
- Unobstructed view
- Directly facing the main road
- Currently tenanted with a rental income of RM 6300
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Johor Jaya, Johor Bahru dijual pada harga RM 1,850,000.
Tidak.
Taman Johor Jaya . Taman Johor Jaya . Taman Johor Jaya . Taman Johor Jaya . Taman Johor Jaya ., Taman Johor Jaya, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 7,948 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Johor Jaya
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat