Taman Johor
Taman Johor, Tampoi, Johor
RM 850,000
Boleh dirunding6
BT
3
BM
4,021
kps (tanah)
RM 211.39
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Taman Johor @ Great Value Rebuilt & Renovated 1.5-storey Semi-D House
Taman Johor, Johor Bahru
-Mature Residential Area | 成熟区,生活便利
- 1.5-storey Semi-D House(1.5层半独立)
- 6Bedrooms 3Bathrooms
- Land Size: 45 x 90 ft (4,021 sqft)
- Fully Rebuilt & Renovated (RM500k+)
- Fully Furnished
- Freehold
- Non-Bumi Lot
- Direction : South-West
- Facing : House
- House Age : Around 15years
- with CHI Neighbours 华人邻居
- No Gated & Guarded
Highlights :
-Huge Land Size | 超大地,非常稀有
-Rebuilt with Approval | 屋主2008年拆掉重建,水管、电线全部重新做(有MBJB批准)
-Fully Renovated
-Spacious Layout | 6房设计,适合大家庭或出租
-Great Value | 长期保值
Selling Price : RM850k (Negotiable)
Coco Lee 0*****
REN 24051
www.h*****
www.h*****
www.h*****
-Mature Residential Area | 成熟区,生活便利
- 1.5-storey Semi-D House(1.5层半独立)
- 6Bedrooms 3Bathrooms
- Land Size: 45 x 90 ft (4,021 sqft)
- Fully Rebuilt & Renovated (RM500k+)
- Fully Furnished
- Freehold
- Non-Bumi Lot
- Direction : South-West
- Facing : House
- House Age : Around 15years
- with CHI Neighbours 华人邻居
- No Gated & Guarded
Highlights :
-Huge Land Size | 超大地,非常稀有
-Rebuilt with Approval | 屋主2008年拆掉重建,水管、电线全部重新做(有MBJB批准)
-Fully Renovated
-Spacious Layout | 6房设计,适合大家庭或出租
-Great Value | 长期保值
Selling Price : RM850k (Negotiable)
Coco Lee 0*****
REN 24051
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim