Taman Kepong
Taman Kepong, Kepong, Kuala Lumpur
RM 765,000
4
BT
3
BM
1,432
kps (tanah)
RM 534.22
PSF (tanah)
1 km (13 mins) from Kepong Sentral
1.3 km (15 mins) from Metro Prima

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Taman Kepong Tambahan @ kepong For Lelong
Bank Lelong
Taman Kepong Tambahan @ kepong
2 Storey Terrace House, 5min to Aeon Kepong
No. 1531, Jalan 38, Taman Kepong Tambahan, 52100, Kuala Lumpur
- Freehold
- Title Perfection Done
- Land Area 1,432 sq.ft
Auction Price RM 765k
Market Value RM 950k
Auction Date 06/04/26
Free Consultation and Registration:
www.W*****
www.t*****
YK YONG
REN68056
Taman Kepong Tambahan @ kepong
2 Storey Terrace House, 5min to Aeon Kepong
- Freehold
- Title Perfection Done
- Land Area 1,432 sq.ft
Auction Price RM 765k
Market Value RM 950k
Auction Date 06/04/26
Free Consultation and Registration:
www.W*****
www.t*****
YK YONG
REN68056
Kemudahan
Security guard
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Kepong, Kepong dijual pada harga RM 765,000.
Tidak.
Taman Kepong, Kepong, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,208 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Kepong
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat