Taman Keramat Permai
Taman Keramat Permai, Ulu Kelang, Kuala Lumpur
RM 650,000
Boleh dirunding4
BT
4
BM
1,474
kps (tanah)
RM 440.98
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
3 Storey Terrace Au1 Taman Keramat Permai, Selangor
3 Storey Terrace AU1 Taman Keramat Permai Selangor
CORNER LOT
FULLY EXTENDED WITH APPROVAL
Owner halfway renovated and fully extended the house. structural works all have been completed this include new wiring and piping. final touch need to be done (mostly plaster ceiling and tile works) and make this property shine again. price can be discuss further but not that much.
Asking Price : RM 650k
Market Value: TBD
Property Details:
- 3 Storey terrace Corner Lot
- Leasehold (Bumilot)
- Land Area : 1474 sqft approximate
- Built-up : 2500++ sqft approximate
- Bedroom: 4
- Bathroom: 4
ACCESSIBILITY :
- MRR2
- DUKE
- AKLEH
- LRT Setiawangsa
FAUZAN SAHROM
REN 73790
IQI REALTY
0*****
CORNER LOT
FULLY EXTENDED WITH APPROVAL
Asking Price : RM 650k
Market Value: TBD
Property Details:
- 3 Storey terrace Corner Lot
- Leasehold (Bumilot)
- Land Area : 1474 sqft approximate
- Built-up : 2500++ sqft approximate
- Bedroom: 4
- Bathroom: 4
ACCESSIBILITY :
- MRR2
- DUKE
- AKLEH
- LRT Setiawangsa
FAUZAN SAHROM
REN 73790
IQI REALTY
0*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Keramat Permai, Ulu Kelang dijual pada harga RM 650,000.
Tidak.
Taman Keramat Permai, Ulu Kelang, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,725 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Keramat Permai
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut