Taman Klebang Utama
Jalan KU 10, Taman Klebang Utama, Klebang, Melaka
RM 640,000
5
BT
4
BM
3,197
kps (tanah)
RM 200.19
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
3 Storey Semi-D House in Malacca Town, Taman Klebang Utama
Auction Date: 18 May 2026 (Monday)
Reserve Price: RM 640,000
(Market Price: RM 800,000)
Property Type: Three Storey Semi-D House
Property Address: Jalan KU 10, Taman Klebang Utama,
75200 Melaka (Type B-Azurite (3 Storey), Taman Impiana Klebang, Melaka)
Land Size: 3197 sf
Tenure: Leasehold
Non Bumi Lot
A deposit of 10% of the reserve price is required, and the remaining balance of the purchase price must be settled within 120 days.
For interested buyers, please contact Min at 012*6109558 for more information. Thank you.
Reserve Price: RM 640,000
(Market Price: RM 800,000)
Property Type: Three Storey Semi-D House
Property Address: Jalan KU 10, Taman Klebang Utama,
Land Size: 3197 sf
Tenure: Leasehold
Non Bumi Lot
Kemudahan bersama
Gim
Keselamatan 24 jam
Kolam renang
Rumah kelab
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Klebang Utama, Klebang dijual pada harga RM 640,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan KU 10, Taman Klebang Utama, Klebang, Melaka.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,683 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Klebang Utama