Taman Kota Masai
Eco Tropics, Taman Kota Masai, Mukim Plentong, Taman Kota Masai, Pasir Gudang, Johor
RM 290,000
3
BT
2
BM
775
kps (tanah)
RM 374.19
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
Taman Kota Masai Jln Pulasan low cost double storey freehold for sale
For sale
jalan pulasan
Taman Kota Masai
81700 Pasir gudang
Low cost double storey
775sqft
14x55 around
3bed 2bath
Freehold
Intermediate lot
Full loan
Asking 290k
Bank value 350k
Available for viewing Bargain unit
Glen 0*****
Click in my whatsapp link
www.w*****
jalan pulasan
Taman Kota Masai
81700 Pasir gudang
Low cost double storey
775sqft
14x55 around
3bed 2bath
Freehold
Intermediate lot
Full loan
Asking 290k
Bank value 350k
Available for viewing Bargain unit
Glen 0*****
Click in my whatsapp link
www.w*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Kota Masai, Pasir Gudang dijual pada harga RM 290,000.
Tidak.
Eco Tropics, Taman Kota Masai, Mukim Plentong, Taman Kota Masai, Pasir Gudang, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,231 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2022.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Kota Masai
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi