Taman Megah Ria
Taman Megah Ria, Masai, Johor
RM 678,000
3
BT
2
BM
2,454
kps (tanah)
RM 276.28
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Jalan Jelatang in Taman Megah Ria
For Sale / 出售
Jalan Jelatang in Taman Megah Ria
-HOKL443-
Semi-D / 半独立洋房
3 Bedroom / 3 间房间
2 Bath / 2 间卫生间
Land Area / 土地面积 :2454 sqft
Facing Northeast / 朝东北
Freehold / 永久地契
Renovated Kitchen Extended / 装修厨房扩展
Asking Price / 出售 : RM678K
Please contact :
Vanessa Lim 0*****
REN 18399
Jalan Jelatang in Taman Megah Ria
-HOKL443-
Semi-D / 半独立洋房
3 Bedroom / 3 间房间
2 Bath / 2 间卫生间
Land Area / 土地面积 :2454 sqft
Facing Northeast / 朝东北
Freehold / 永久地契
Renovated Kitchen Extended / 装修厨房扩展
Asking Price / 出售 : RM678K
Please contact :
Vanessa Lim 0*****
REN 18399
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Megah Ria, Masai dijual pada harga RM 678,000.
Tidak.
Taman Megah Ria, Masai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,843 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Megah Ria
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Berkembar Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi