Taman Megah Ria
Taman Megah Ria, Masai, Johor
RM 530,000
3
BT
2
BM
1,980
kps (tanah)
RM 267.68
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Low cost corner lot@Taman Megah Ria for sale
Unit Type : Double Storey Low Cost (Corner Lot)
Tenure : Freehold / Non Bumi
Bedroom : 3 Bedroom
Bathroom : 2 Bathroom
Land Size : 36x55 (1980sqft)
Renovation : Renovated (Extended Living Hall & Bedroom & Kitchen)
Furnishing : Fully Furnished
Direction : South
Facing : House
G&G : No
Selling price: RM530k (slightly nego)
Kindly contact ZI HUI from VAG VS TEAM for more info.
Whatsapp +6*****
Tenure : Freehold / Non Bumi
Bedroom : 3 Bedroom
Bathroom : 2 Bathroom
Land Size : 36x55 (1980sqft)
Furnishing : Fully Furnished
Direction : South
Facing : House
G&G : No
Selling price: RM530k (slightly nego)
Kindly contact ZI HUI from VAG VS TEAM for more info.
Whatsapp +6*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Megah Ria, Masai dijual pada harga RM 530,000.
Tidak.
Taman Megah Ria, Masai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,222 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Megah Ria
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi