Taman Menglembu Timur

Taman Menglembu Timur, Menglembu, Perak

RM 230,000

BT

3

BT

BM

2

BM

kps (tanah)

1,600

kps (tanah)

auto-size-o

RM 144

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 1 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501294472
ruler-o
1,400 kps luas pelan lantai (20 ft x 70 ft)

Tentang hartanah ini

Single Storey House in Menglembu Timur

End lot single storey house in Menglembu available for sale at RM 230,000. This property features a land size of 20 x 70 sq ft with a total area of 1600 sq ft, comprising 3 bedrooms and 2 bathrooms. The house is fully extended and faces South-West, ensuring a comfortable living environment. It is in move-in condition, situated in a peaceful and strategically located neighbourhood with friendly neighbours. Nearby amenities include Menglembu wet market, banks, restaurants, Speed Mart 99, a gym room, Aeon Falim, TF Mart, and more. It is conveniently located just 10 minutes from Ipoh Town and Station 18. For inquiries, contact Joline Yeow at www.h*****

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Menglembu Timur, Menglembu dijual pada harga RM 230,000.
Tidak.
Taman Menglembu Timur, Menglembu, Perak.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 976 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi