Taman Mewah Jaya 3

Taman Mewah Jaya 3, Klang, Selangor

RM 450,000

Boleh dirunding

BT

3

BT

BM

2

BM

kps (tanah)

2,088

kps (tanah)

auto-size-o

RM 215.52

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 1 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501316928
ruler-o
1,098 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Corner Lot Taman Mewah Jaya 3 Taman Sentosa Klang For Sale

TAMAN MEWAH JAYA 3, TAMAN SENTOSA KLANG – CORNER LOT HOUSE FOR SALE

Type : Single Storey Terrace (Corner Lot) Location : Taman Sentosa, Klang, Selangor Built-up : 1,098 sqft Land size : 2,088 sqft 3 bedrooms 2 bathrooms 1 parking Freehold Individual title Non-Bumi Lot Owner occupied

SPECIAL FEATURES: Corner lot – extra land & privacy Fully tiled unit Kitchen cabinet included Extended master bedroom Well maintained & move-in condition

FACILITIES: Parking Family-friendly neighbourhood Peaceful residential area
AMENITIES: Nearby shops & eateries Schools & daily essentials within area Close to clinics & petrol stations Banks & convenience stores nearby Short drive to Klang town area

ACCESSIBILITY: Easy access to Federal Highway Connected to KESAS & NKVE Highway Near Jalan Kebun & Klang main roads

======================
Selling Price : RM450,000
Bank Valuation : RM550,000 Below market value opportunity

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Mewah Jaya 3, Klang dijual pada harga RM 450,000.
Tidak.
Taman Mewah Jaya 3, Klang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,887 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi