Taman Mount Austin 3/2 ( INTERMEDIATE LOT ) Double Storey Shop
Taman Mount Austin, Tebrau, Johor
RM 2,450,000
Boleh dirunding2
BM
2,396
kps
RM 1,022.54
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Mid-range lot - Global unit - Freehold
Available for purchase at Mount Austin Shop 3/2. 从来没有空店,稀货
Two-storey shop
Land area: 2,396 Sqft
Mid-range lot
Global unit
Freehold
Current rental income: 5***** =7,800
Ground floor: 5700
Tenancy ends: 9/2026
First floor: 2100
Tenancy ends: 10/2026
Asking Price: rm2.45m negotiable.
老板有心要卖,有支票有的商量。
Caryn Ter
0*****
www.w*****
REN42141
Two-storey shop
Land area: 2,396 Sqft
Mid-range lot
Global unit
Freehold
Current rental income: 5***** =7,800
Ground floor: 5700
Tenancy ends: 9/2026
First floor: 2100
Tenancy ends: 10/2026
Asking Price: rm2.45m negotiable.
老板有心要卖,有支票有的商量。
Caryn Ter
0*****
www.w*****
REN42141
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Mount Austin, Tebrau dijual pada harga RM 2,450,000.
Tidak.
Taman Mount Austin, Tebrau, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 10,527 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Mount Austin
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi