Taman Muhibbah
Noxxx, Jalan Jambu Air 5 Taman Muhibbah, Taman Muhibbah, Kulai, Johor
RM 348,000
Lihat ke Tawaran3
BT
2
BM
730
kps (tanah)
RM 476.71
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Kulai/Taman Muhibbah/ Freehold /Fully Reno / Extended Kitchen / RM348K
FOR SALE – Taman Muhibbah, Kulai
Ref: VE-0003
Address:
No 681, Jalan Jambu Air x
Taman Muhibbah
81400 Kulai, Johor
Property Details:
- Type: Fully Renovated Unit
- 3 Bedrooms | 2 Bathrooms
- Tenure: Freehold
- Lot Type: Non-Bumi Lot
- Built-up: 730 sqft
Renovation Highlights:
- Extended Kitchen and Rooms
- Kitchen Table Top
- Fully Tiled
- ACP Awning
- Safety Doors (Front and Back)
- New Gate
Selling Price: RM348,000
Bank Value: TBC
Contact SKS Harta Holdings:
WhatsApp: 0*****
Company: SKS Harta Holdings Sdn Bhd
License: E(1)1448/9
Ref: VE-0003
Address:
No 681, Jalan Jambu Air x
Taman Muhibbah
81400 Kulai, Johor
Property Details:
- Type: Fully Renovated Unit
- 3 Bedrooms | 2 Bathrooms
- Tenure: Freehold
- Lot Type: Non-Bumi Lot
- Built-up: 730 sqft
Renovation Highlights:
- Extended Kitchen and Rooms
- Kitchen Table Top
- Fully Tiled
- ACP Awning
- Safety Doors (Front and Back)
- New Gate
Selling Price: RM348,000
Bank Value: TBC
Contact SKS Harta Holdings:
WhatsApp: 0*****
Company: SKS Harta Holdings Sdn Bhd
License: E(1)1448/9
Kemudahan
Basic lights
Ceiling fan
Decorative lighting
Diubahsuai
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Muhibbah, Kulai dijual pada harga RM 348,000.
Tidak.
Noxxx, Jalan Jambu Air 5 Taman Muhibbah, Taman Muhibbah, Kulai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,459 / bulanan.