Taman Nusa Bestari

Taman Nusa Bestari . Taman Nusa Bestari . Taman Nusa Bestari . Taman Nusa Bestari . Taman Nusa Bestari , Taman Nusa Bestari, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 738,000

Boleh dirunding

BT

3

BT

BM

2

BM

kps (tanah)

2,871

kps (tanah)

auto-size-o

RM 257.05

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 1 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501211814
ruler-o
2,871 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Nusa Bestari Corner Lot Single Storey Home

在寻找单层角头物业的朋友们有好消息了,这里有较大的空地可以种植各种喜爱的花卉和蔬菜/5分钟就能到达Bukit Indah咖啡店,早市场非常方便的位置

22x70+ 20尺地
total land size 2871 sqft
3 bedroom房间
2 bathroom浴室
Freehold永久地契
Kitchen extended
Facing Northeast东北

Selling price Rm738K

Contact for more information or arrange viewing
+6***** Benjamin Ong
REN 55562 | THE ROOF REALTY

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Nusa Bestari, Iskandar Puteri (Nusajaya) dijual pada harga RM 738,000.
Tidak.
Taman Nusa Bestari . Taman Nusa Bestari . Taman Nusa Bestari . Taman Nusa Bestari . Taman Nusa Bestari , Taman Nusa Bestari, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,094 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi