Taman Nusa Idaman
jalan Idaman 8, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 1,500,000
5+1
BT
5
BM
3,220
kps (tanah)
RM 466
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Taman Nusa Idaman Semi D For Sale
*Nusa Idaman 湖景Semi d 半独立 Corner Lot
For Sale
jalan idaman 8, Taman Nusa Idaman
- Double Storey Semi D
- Corner lot
- Land Size: 3220 sqft 40’x80’
-Build Up 2540sqft
- 5+1 Bedrooms 5 Bathrooms
- International lot
- Freehold
- Facing Direction West
Asking Price : RM 1.5 nego
欢迎来电/WhatsApp 询问
Jaclynn Looi 0*****
#REN24849
www.#*****
www.#*****
www.#*****
Property Wanted:
10年丰富的产业经验 征求产业
出租 & 出售
住宅,商铺,地皮,工厂
1500+位销售团队,最快时间售出您的产业
预想了解更多JB新山房产咨询可以看以 下 FB PAGE 链接
www.h*****
For Sale
jalan idaman 8, Taman Nusa Idaman
- Double Storey Semi D
- Corner lot
- Land Size: 3220 sqft 40’x80’
-Build Up 2540sqft
- 5+1 Bedrooms 5 Bathrooms
- International lot
- Freehold
- Facing Direction West
Asking Price : RM 1.5 nego
欢迎来电/WhatsApp 询问
Jaclynn Looi 0*****
#REN24849
www.#*****
www.#*****
www.#*****
Property Wanted:
10年丰富的产业经验 征求产业
出租 & 出售
住宅,商铺,地皮,工厂
1500+位销售团队,最快时间售出您的产业
预想了解更多JB新山房产咨询可以看以 下 FB PAGE 链接
www.h*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor dijual pada harga RM 1,500,000.
Tidak.
jalan Idaman 8, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,290 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Iskandar Puteri (Nusajaya)
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut