Taman Nusa Sentral
Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 2,200,000
Boleh dirunding7
BT
7
BM
3,400
kps (tanah)
RM 647.06
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Taman Nusa Central Iskandar Puteri-3 Storey Semi-Detached House
For Sale
Taman Nusa Sentral Iskandar Puteri
• 3 Storey Semi-Detached House
• Original conditions
• Freehold
• Non Bumi Lot
• Intermediate lot
• Land Area : 3400 sqft (40x85)
• Built up : 5095 sqft
• 7 Bedrooms
• 7 Bathrooms
• Unblock View
• Direction: Facing South
• Gate & Guarded
Public Facilities
• 5 minutes to Eco Botanic /Edu City
• 10 minutes to Bukit Indah
• 15 minutes to Tuas Second Link
*Price : RM2.2 mil(nego)*
Remark:-
Viewing 1 to 2 days in advance
Please contact
Queenie Chuy
0*****
Taman Nusa Sentral Iskandar Puteri
• 3 Storey Semi-Detached House
• Original conditions
• Freehold
• Non Bumi Lot
• Intermediate lot
• Land Area : 3400 sqft (40x85)
• Built up : 5095 sqft
• 7 Bedrooms
• 7 Bathrooms
• Unblock View
• Direction: Facing South
• Gate & Guarded
Public Facilities
• 5 minutes to Eco Botanic /Edu City
• 10 minutes to Bukit Indah
• 15 minutes to Tuas Second Link
*Price : RM2.2 mil(nego)*
Remark:-
Viewing 1 to 2 days in advance
Please contact
Queenie Chuy
0*****
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor dijual pada harga RM 2,200,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 9,225 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Iskandar Puteri (Nusajaya)