Taman Pasir Putih
Jalan Selayang, Taman Pasir Putih, Pasir Gudang, Johor
RM 430,000
4
BT
3
BM
1,760
kps (tanah)
RM 244.32
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Pasir Putih/ 2 Storey House/ For Sale
Pasir Putih/ 2 Storey House/ For Sale
Rm 430k (SLBL) #Pasir Gudang
Bank value Rm 550k
Jalan Selayang
Double Storey Terrace House
Big Size 22x80 (1760 Sqft)
4 Bedrooms 3 Bathroom
Freehold
Non Bumi Lot
ORIGINAL UNIT
no renovation
Kitchen tabletop and cabinets
UNBLOCK VIEW
Don't miss out on this amazing opportunity - contact us today to schedule a viewing!"
Contact Michelle 0***** ( REN.No 34719)
www.h*****
按以下链接去我们的专页
Click the below link to our page
www.h*****
______ XXX NO CO-BROKE UNIT XXX ______
Rm 430k (SLBL) #Pasir Gudang
Bank value Rm 550k
Jalan Selayang
Double Storey Terrace House
Big Size 22x80 (1760 Sqft)
4 Bedrooms 3 Bathroom
Freehold
Non Bumi Lot
ORIGINAL UNIT
no renovation
Kitchen tabletop and cabinets
UNBLOCK VIEW
Contact Michelle 0***** ( REN.No 34719)
www.h*****
按以下链接去我们的专页
Click the below link to our page
www.h*****
______ XXX NO CO-BROKE UNIT XXX ______
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Pasir Putih, Pasir Gudang dijual pada harga RM 430,000.
Tidak.
Jalan Selayang, Taman Pasir Putih, Pasir Gudang, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,803 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Pasir Putih