Taman Pelangi Semenyih 2 Oakberry

Taman Pelangi Semenyih 2, Semenyih, Selangor

RM 490,000

Boleh dirunding

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,400

kps (tanah)

auto-size-o

RM 350.00

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501291984
ruler-o
2,080 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Renovated Double Storey Terrace Oakberry Taman Pelangi Semenyih 2

For Sale Double Storey Terrace Oakberry
Taman Pelangi Semenyih 2 Semenyih

RENOVATED
GUARDED GATED

===============================
Asking Price: RM490,000 (Negotiable)
===============================

DETAILS :
- Freehold, Non Bumi Lot
- Built Up : 2,080 Sqft Approx
- Land Size : 20’ x 70’ (1,400 sqft)
- 4 Bedrooms, 3 Bathrooms
- Guarded & Gated
- Kabinet dapur
- 2 Storey Storey Extension
- Plaster Ceiling, Kitchen Cabinet
- Custom Cat House
- 3 Unit Aircond, Water Heater
- Renovation Cost : RM100k

Contact :
Maizura REN56244
0*****

FY
Kemudahan
security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Pelangi Semenyih 2, Semenyih dijual pada harga RM 490,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Taman Pelangi Semenyih 2, Semenyih, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,054 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi