Taman Pelangi Semenyih 2

Jalan TPS 2/15, Bandar Rinching Seksyen 2, Semenyih, Selangor

RM 545,000

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,900

kps (tanah)

auto-size-o

RM 286.84

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501303122
ruler-o
1,900 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

2-Storey Freehold 1,900sqft Taman Pelangi Semenyih 2, Selangor

Discover a freehold 2-storey terraced house located in Passiflora, Taman Pelangi Semenyih 2 — 1,900 sqft (22 x 75) featuring 4 bedrooms and 3 bathrooms. This is a Non-Bumi Lot with an unblocked view.

For viewing, call or WhatsApp: www.w***** TC Hou — 0***** | REN44941
List No: H00544

Property Details:
1,900 sq.ft. | 2-Storey Terraced House | Passiflora, Taman Pelangi Semenyih 2, Semenyih, Selangor
4 Bedrooms | 3 Bathrooms | Land: 22 x 75
Freehold | Non-Bumi Lot
Unblocked View

Transport & Connectivity:
Easy access to LEKAS & Kajang SILK Highway
Near Semenyih & Pelangi Semenyih township
30 mins to Putrajaya & KL City Centre

Nearby Amenities:
Near Pelangi Semenyih & Semenyih shoplots
Close to Kajang & Bangi commercial areas
Banks, schools & clinics nearby

Why You Can't Miss This:
Freehold | Unblocked View | 22x75!
4R3B | 1,900sqft | Passiflora Semenyih
Pelangi Semenyih 2 | LEKAS Access
100% Full Loan Available
Cash Out / Rebate
Low Downpayment
Banker & Lawyer Provided
100% Refund If Loan Declined

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi