Taman Pelangi Semenyih

Taman Pelangi Semenyih, Semenyih, Selangor

RM 570,000

Boleh dirunding

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,843

kps (tanah)

auto-size-o

RM 309

PSF (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501318212
ruler-o
1,843 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Taman Pelangi Semenyih

Double Storey Terrace Taman Pelangi Semenyih

RM570,000

* Intermediate unit
* Freehold
* Gated & guarded community
* Land area: 24 x 70
* Built-up: 1,843 sqft
* Fully extended backyard with wall & roof
* 4 bedrooms, 3 bathrooms
* 1 store room
* Parking for 2 cars
* Maintenance/security fee: RM30 monthly
* Extended kitchen area
* L-shape kitchen cabinet with hood & hob
* Wet & dry kitchen
* Built-in wardrobe & walk-in wardrobe
* Plaster ceiling with wood design
* Fully grilled
* 2 Panasonic inverter airconds
* 4 remote ceiling fans
* 2 chandeliers
* Water heater in master bedroom
* Outdoor water filter
* Ground floor with downlights & plaster ceiling
* Renovation approved by MPKJ

Ahmad Muslim
IQI Realty Sdn Bhd
www.h*****
0*****

coaaizatherman

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Pelangi Semenyih, Semenyih dijual pada harga RM 570,000.
Tidak.
Taman Pelangi Semenyih, Semenyih, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,390 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi