Taman Perindustrian Kip Semi D Factory
Jalan Kip, Taman Perindustrian Kip, Kepong, Selangor
RM 11,000,000
0
BM
5,040
kps (lantai)
RM 2,182.54
PSF (lantai)
1.6 km (19 mins) from Sri Damansara Barat

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Kip 1.5 Storey Corner Semi D Factory For Sale
Type:1.5 Storey Corner Semi D Factory
Land size: 14,165sf
Build up: 5,040sf
Freehold
Tenanted
Selling price : RM 11mil
Photo for illustrated purpose
Kindly contact Jennie Yee for more information .
Land size: 14,165sf
Build up: 5,040sf
Freehold
Tenanted
Selling price : RM 11mil
Photo for illustrated purpose
Kindly contact Jennie Yee for more information .
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Perindustrian Kip, Kepong dijual pada harga RM 11,000,000.
Tidak.
Jalan Kip, Taman Perindustrian Kip, Kepong, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 47,264 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Perindustrian Kip
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi